Wywóz gruzu

Budujesz dom, robisz remont i nie wiesz, co zrobić z gruzem? Pomożemy! Tanio, szybko i sprawnie pozbędziemy się niepotrzebnego gruzu, zalegającego na twoim terenie.

Kontenerowy wywóz gruzu

Działamy na terenie Krakowa oraz w odległości do 30 km od miasta. W ramach usługi wywozu gruzu oferujemy:

  • Udostępniamy kontenery na odpady i śmieciwynajem konteneru na gruz
  • Wywóz odpadów do miejsca utylizacjiwywóz gruzu z posesji
  • Zapewniamy pomoc przy wynoszeniu odpadów z pomieszczeńtransport gruzu na legalne wysypisko

Naszym klientom udostępniamy własne kontenery na gruz, które mogą ładować nawet przez kilka dni.

Zajmujemy się nie tylko wywozem czystego gruzu, ale także wywozem odpadów pobudowlanych i poremontowych.

W swojej ofercie mamy kontenery mieszczące zarówno większą ilość gruzu, jak i pojemniki przeznaczone dla pozostałości po mniejszych remontach. 

Posiadamy:

  • Kontener na gruz o wielkości 6m³
  • Kontener na śmieci o wielkości 6m³ i 10m³

Usługę wykonujemy samochodem marki Ford Transit.

Cennik usług wywożenia gruzu został przygotowany w taki sposób, aby za jak najniższą cenę oferować usługi jak najwyższej jakości. Nasza firma zwraca dużą uwagę na oczekiwania i potrzeby klientów oraz stara się przełożyć je na usprawnienie działania całego przedsiębiorstwa. Dzięki udostępnianiu kontenerów na gruz, działamy z korzyścią dla środowiska naturalnego, wywożąc gruz na legalne wysypiska. Możesz sprawdzić również ofertę naszego partnera, który oferuje również wywóz gruzu w Krakowie i poza jego okolicami. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zachować terminowość i profesjonalne podejście do zleceń.

Cena za wywóz czystego gruzu to 1599 zł netto za kontener 6 m³ oraz 2250 zł netto za kontener 10 m³. Do ceny należy doliczyć 8 procent podatku VAT, a koszt transportu jest wliczony w cenę. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z innych naszych usług, to prosimy o kontakt telefoniczny, aby omówić niezbędne szczegóły.

Zobacz artykuły w kategorii wywóz gruzu