Wywóz gruzu

DPR oferuje kontenery na gruz oraz wywóz gruzu na terenie Krakowa. Dzięki naszej ofercie kontenerów na gruz, możesz w tani, szybki i prosty sposób pozbyć się niepotrzebnego gruzu, zalegającego na twoim terenie. Posiadamy doświadczenie poparte długoletnim stażem na rynku, dzięki czemu może zagwarantować naszym klientom bardzo profesjonalne i jak najszybsze wykonywanie zleceń w atrakcyjnych cenach.

Wywóz gruzu – z DPR Kraków to proste!

Przy współpracy z firmą DPR, wywóz gruzu staje się bardzo prosty, dzięki temu, że naszym klientom udostępniamy własne kontenery na gruz, które mogą ładować nawet przez kilka dni.

Posiadamy:

  • Kontener na gruz ma wielkość 6m³
  • Kontener na śmieci ma wielkość 6m³ i 10m³

Posiadamy również samochód Marki Ford Transit którym wykonujemy mniejsze usługi.
Cennik usług wywożenia gruzu został przygotowany w taki sposób, aby za jak najniższą cenę oferować usługi jak najwyżej jakości. Nasza firma zwraca dużą uwagę na oczekiwania i potrzeby klientów oraz stara się przełożyć je na usprawnienie działania całego przedsiębiorstwa. Dzięki udostępnianiu kontenerów na gruz, działamy z korzyścią dla środowiska naturalnego, wywożąc gruz na legalne wysypiska. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zachować dużą terminowość i profesjonalne podejście do zleceń.

Posiadamy w swojej ofercie kontenery mieszczące zarówno większą ilość gruzu, jak i pojemniki przeznaczone dla pozostałości po mniejszych remontach. Cena za wywóz czystego gruzu to 1599 zł netto za kontener 6 m³ oraz 2250 zł netto za kontener 10 m³. Do ceny należy doliczyć 8 procent podatku VAT, a koszt transportu jest wliczony w cenę. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z innych naszych usług, to prosimy o kontakt telefoniczny, aby omówić niezbędne szczegóły.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zapoznaj się z artykułami na ten temat