Telefon 24h

506-367-504, 533-809-637
533-774-876, 732-792-022

Godziny pracy

PN - PT 08:00 - 22:00

E-mail

biuro@dpr.info.pl

DPR oferuje kontenery na gruz oraz wywóz gruzu na terenie Krakowa. Dzięki naszej ofercie kontenerów na gruz, możesz w tani, szybki i prosty sposób pozbyć się niepotrzebnego gruzu, zalegającego na twoim terenie. Posiadamy doświadczenie poparte długoletnim stażem na rynku, dzięki czemu może zagwarantować naszym klientom bardzo profesjonalne i jak najszybsze wykonywanie zleceń w atrakcyjnych cenach.

Wywóz gruzu – z DPR Kraków to proste!

Przy współpracy z firmą DPR, wywóz gruzu staje się bardzo prosty, dzięki temu, że naszym klientom udostępniamy własne kontenery na gruz, które mogą ładować nawet przez kilka dni.

Posiadamy:

  • Kontener na gruz ma wielkość 6m³
  • Kontener na śmieci ma wielkość 6m³ i 10m³

Posiadamy również samochód Marki Ford Transit którym wykonujemy mniejsze usługi.
Cennik usług wywożenia gruzu został przygotowany w taki sposób, aby za jak najniższą cenę oferować usługi jak najwyżej jakości. Nasza firma zwraca dużą uwagę na oczekiwania i potrzeby klientów oraz stara się przełożyć je na usprawnienie działania całego przedsiębiorstwa. Dzięki udostępnianiu kontenerów na gruz, działamy z korzyścią dla środowiska naturalnego, wywożąc gruz na legalne wysypiska. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zachować dużą terminowość i profesjonalne podejście do zleceń.

Posiadamy w swojej ofercie kontenery mieszczące zarówno większą ilość gruzu, jak i pojemniki przeznaczone dla pozostałości po mniejszych remontach. Cena za wywóz czystego gruzu to 1599 zł netto za kontener 6 m³ oraz 2250 zł netto za kontener 10 m³. Do ceny należy doliczyć 8 procent podatku VAT, a koszt transportu jest wliczony w cenę. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z innych naszych usług, to prosimy o kontakt telefoniczny, aby omówić niezbędne szczegóły.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Inne usługi

Wywóz śmieci i odpadów

Oprócz gruzu, w DPR zajmujemy się także wywozem śmieci i odpadów na terenie Krakowa. Używamy profesjonalnych kontenerów i pojazdów, specjalnie dostosowanych do tego typu usług.

Opróżnianie pomieszczeń

Wykonujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań,piwnic oraz strychów. Działamy zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami ekologicznymi. Możesz mieć pewność, że szybko i profesjonalnie pozbędziemy się niepotrzebnych śmieci, czy gruzu.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami!