Telefon 24h

506-367-504, 533-809-637
533-774-876, 732-792-022

Godziny pracy

PN - PT 08:00 - 22:00

E-mail

biuro@dpr.info.pl

DPR oferuje wywóz śmieci oraz odpadów na terenie Krakowa. Dzięki naszej ofercie profesjonalnego wywozu śmieci, możesz w ekonomiczny i ekologiczny sposób pozbyć się zalegających na twoim terenie śmieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien, że zagwarantujemy profesjonalny i szybki wywóz odpadów, zachowując przy tym jak najatrakcyjniejsze ceny. Współpracując z firmą DPR, możesz być pewien, że wywóz śmieci i odpadów będzie szybki i prosty. Nasza firma używa do tego celu specjalistycznych kontenerów i samochodów, przystosowanych do wywozu tego typu materiałów.

Posiadamy również samochód Marki Ford Transit którym wykonujemy mniejsze usługi.
Kontener na śmieci ma wielkość 6m³ i 10m³.

Cennik usług wywozu śmieci i odpadów przygotowaliśmy w taki sposób, aby oferować za jak najniższą cenę usługi o wysokiej jakości. Bardzo dużą wagę przykładamy do oczekiwań i potrzeb naszych klientów, starając się przełożyć je na rozwój i ulepszanie działania całej firmy DPR. Wywóz odpadów przebiega z zachowaniem wszelkich norm i standardów bezpiecznych i korzystnych dla środowiska naturalnego. Doświadczenie nabywane przez lata pozwala nam profesjonalnie podchodzić do każdego zlecenia oraz zachowywać wysoką terminowość zadań.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno mniejsze, jak i większe kontenery, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsłużyć również mniejsze zamówienia na wywóz śmieci. Ceny za wywóz odpadów i śmieci to 1599 zł netto za kontener 6 m³ oraz 2250 zł netto za kontener 10 m³. Do ceny nie jest wliczony 8-procentowy podatek VAT. Koszta transportu są wliczone w cenę usługi.

W przypadku chęci zamówienia innego rodzaju usług, prosimy o kontakt telefoniczny, aby omówić wymagane szczegóły.

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Inne usługi

Wywóz gruzu

Firma DPR posiada kontenery na gruz dostępne na terenie Krakowa. Dysponujemy kontenerami na gruz i na śmieci o wielkości 6m³ oraz kontenerami na śmieci o wielkości 10m³. Kontenery można ładować nawet przez kilka dni.

Opróżnianie pomieszczeń

Wykonujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań,piwnic oraz strychów. Działamy zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi normami ekologicznymi. Możesz mieć pewność, że szybko i profesjonalnie pozbędziemy się niepotrzebnych śmieci, czy gruzu.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami!