Blog

Dlaczego warto zamówić kontenerowy wywóz odpadów - 5 powodów

Jakie są największe zalety usługi wywozu śmieci przez wyspecjalizowaną w tym zakresie firmę? Przedstawiamy 5 największych atutów. Oszczędność czasu, a także dbałość o ekologię i etyczne podejście, to tylko dwa z nich. 

Dlaczego warto zdecydować się na firmę wyspecjalizowaną w wywozie odpadów?

Jakie są najważniejsze atuty i powody, dla których warto zatrudnić specjalistów od wywozu odpadów? Każde rozwiązanie, to również, ma swoje wady i zalety. Do najważniejszych atutów zlecenia tego firmie zewnętrznej zaliczyć można przede wszystkim:

  1. czas dla siebie – niekwestionowaną i bezsporną zaletą skorzystania z usług firmy wyspecjalizowanej w wywozie odpadów jest oszczędność czasu. Czas, który należałoby poświęcić na samodzielne przetransportowanie odpadów np. do PSZOK-u, można spożytkować w inny – lepszy – sposób.
  2. ekologia – osoby, którym los środowiska naturalnego i poziomu zanieczyszczenia naszej planety, nie jest obcy, usługi wywozu odpadów przez profesjonalną firmę doceniają za dbałość o ekologię. Wszystkie odpady są transportowane do odpowiedniego miejsca, gdzie zgodnie z prawem zostaną odpowiednio zutylizowane lub poddane recyklingowi. Nasza firma działa w oparciu o zasadę poszanowania środowiska naturalnego.
  3. indywidualna wycena – nie ma stałego cennika wywozu odpadów. Finalna cena zależy m.in. od objętości oraz rodzaju odpadów, miejsca, gdzie ma zostać wykonana usługa i innych czynników. Na podstawie tych zmiennych cena ustalana jest indywidualnie. W przypadku naszej firmy cenę ustalić można na 2 sposoby: telefonicznie lub na miejscu, gdzie nasi pracownicy oszacują, ile potrwają i kosztować będą prace,
  4. oszczędność – jak możliwa jest oszczędność, skoro wywiezienie odpadów np. do PSZOK-u nie jest płatne, a kosztem jest tylko benzyna? Oszczędności można doszukiwać się w sytuacjach, gdy odpady są składowane w sposób niezgodny z prawem, a to grozi mandatem. Również wtedy, gdy śmieci zostaną wyrzucone w miejsce do nich nieprzeznaczone (np. nielegalne wysypisko w lesie), takie działanie również grozi karą pieniężną, podobnie jak palenie śmieci. Zlecenie wywozu śmieci przez firmę wyspecjalizowaną w tym zakresie jest etyczne i ekologiczne.
  5. kompleksowa oferta – nasza firma jest wyspecjalizowana nie tylko w wywozie gruzu, ale również innego rodzaju odpadów. Ponadto również w portfolio naszych usług znajduje się sprzątanie mieszkań oraz opróżnianie pomieszczeń w Krakowie. Nie tylko oferta, ale również zaplecze techniczne i flota są zróżnicowane, dzięki temu można dopasować do potrzeb klienta najlepsze rozwiązanie. Nasza flota to 3 rodzaje pojazdów: Scania P310, DAF FA CF 75, Ford Transit. Kontenery o dwóch różnych pojemnościach 6m3 i 10m3 również pomogą w idealnym dopasowaniu ich do potrzeb klienta. Fordem Transitem wykonujemy mniejsze usługi, a większe pojazdem DAF CF 75 lub ciężarówką SCANIA P310.

Podsumowując – zatrudnienie naszej firmy, wyspecjalizowanej w wywozie odpadów w Krakowie i najbliższych okolicach (w promieniu do 30 kilometrów) ma wiele plusów. Najważniejsze z nich wymieniliśmy powyżej. Wszystkie osoby, które chcą wynająć kontener na odpady budowlane i rozbiórkowe lub szukają punktu, wyspecjalizowanego w sprzątaniu i opróżnianiu pomieszczeń, zapraszamy do kontaktu.